הפעלות והנחיית אירועים משפחתיים

לטקס פדיון הבן, שבת שבע ברכות, שבת חתן, בר ובת מצווה, הכנסת ספר תורה, לימי הולדת ולכל אירוע משפחתי משמח.

מחפשים מנחה עם תכנית ערכית ומיוחדת לאירוע בשבת? למסיבת נישואין להורים או לסבתא וסבא? משה כהן פעילויות וחוויות ערכיות, יעזור לכם לשדרג כל אירוע. הפעילות כוללת הצגת יחיד והצגות בהשתתפות הקהל עם שלל תלבושות ייחודיות. ניתן לשלב סיור והדרכה במקומות השמחה בהם תשהו בשבת ולהעיר הפעלה נפרדת לילדים, לנוער, למבוגרים, או לכולם יחד. החוויה תעלה חיוך ותשאיר זיכרון נעים  מהשבת ומהאירוע המשפחתי המיוחד. ניתן לקבל המלצות ממשפחות מאושרות שכבר נהנו.

שבת שבע ברכות

משמח חתן וכלה - הזוג הצעיר בעננים וכל ערב טועמים הם מטעמים, בית ההארחה מתמלא בשמחה. האוכל כבר מוכן, החדרים חולקו, מי מארגן שירה? מי מנחה ומעלה חיוך בסעודות?  ארגנו פעילות יצירתית שמחה ובלתי נשכחת, בה נעלה חיוך על פניהם של המשפחות והזוג הצעיר. משה כהן לבוש בתחפושת, מציג, ממחיז ומנחה לכם את השבת, אשר השמחה בה תרקיע שחקים. המשפחות יזכרו לעד את שבת שבע הברכות ושניפגש רק בשמחות.

שבת חתן

פעילות חווייתית להיכרות המשפחה וכל המשתתפים. הנחיית השבת עם הרבה שמחה והתרוממות רוח. השמחה בעיצומה, חתן או כלת האירוע מתרגשים, כל האורחים ממתינים  לקראת השבת הנכספת, הדודים הדודות החברים החברות כולם רוצים להכיר זה את זה. המחזות וסיפורים בשיתוף הקהל שברכזם נמצאים חתן או כלת האירוע. חוויה בלתי נשכת להורים ולקרובי המשפחה, משחקי חברה, הצגת יחיד ועוד

 
בר מצווה ובת מצווה 

איך להצליח ולעבור את האירוע בשמחה ובהתלהבות?
1. בוחרים נושא
2. בוחרים אירועים מרכזיים
3. בוחרים סיפורים ודמויות

וכל השאר הוא חוויה בלתי נשכחת... בשמחה שלכם החתן או כלת האירוע יזכרו  אותו למשך שנים רבות, וכל זאת בחיוך ובשמחה באולם האירועים. קבלת האורחים במשחק, הנחיית כל האירוע תוך דגש על הנושאים אותם אתם בוחרים להשמיע לאורחים. המחזת סיפור הקשור לדרשה בכיכובו של חתן או כלת האירוע עם משתתפים מהקהל ועוד שפע של רעיונות יצירתיים.

אירוע משפחתי.jpg

חיים מייזל, מחנך כיתה ז

תלמוד תורה יד בנימין
050-345-5592

 

משה כהן העביר פעילות גיבוש במסגרת יום בר מצווה לישי עמר. הייתה פעילות מצחיקה ומגבשת.

 

היה כייף לראות את כולם משתתפים יחד עם סיפור מלווה בין הסדנאות המגוונות שמשה כהן העביר לנו. 
מזג האוויר היה מצוין ככה שכולם הרוויחו אחרי הסגר בקורונה לצאת לשטח קרוב לירוק וליהנות ביחד.
טקס פדיון הבן    

משה כהן, עורך פדיון עם מטבעות, הסברים, סיפורים והרבה חיוכים. מצוות פדיון הבן - שלושים יום מלאים לאחר לידת תינוק בכור, עורכים את מצוות פדיון הבן. הסיבה היא: ביציאת עמנו ממצרים, התקדשו בכורי ישראל לעבודה בבית המקדש (זכר להצלתם ממכת בכורות במצרים). לאחר חטא העגל, הכוהנים החליפו את הבכורות בעבודת המקדש, והבכורות נדרשו לפדות את עבודתם בנתינת חמישה סלעים לכוהנים. (מתוך אתר פדיון).
 

פדיון הבן עם משה כהן
המחזה בבר מצווה
הנחיית אירוע משפחתי עם משה כהן